DOLAR 32,4991 0.08%
EURO 34,8126 0.01%
ALTIN 2.477,660,64
BITCOIN %
Ankara
19°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

56 okunma

Karısının yüzü nasıl gülsün! Evlilik dışı çocuğu ve kaçamak yaptığı kadınla buluştu

ABONE OL
30 Ağustos 2023 04:01
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kim mi bu çift? Daha geçen hafta ayrı yaşadıkları konuşulan sonra da ortaya çıkan aile tatili fotoğraflarıyla bir kez daha herkesi şaşırtan Monako Prensi Albert ile karısı Charlene.

2011 yılında evlenen çiftin evliliğinin sadece kağıt üzerinde kaldığı, görev gereği halkın karşısına birlikte çıktığı konuşulurken bu kez de Albert ile ilgili başka bir ayrıntı ortaya çıktı.

Buna göre Albert, yıllar önce Charlene ile evlenmeden kısa bir ilişki yaşadığı ve hatta gayri meşru bir çocuk sahibi olduğu eski hostes Nicole Coste’nin yanına gitti. Üstelik yine bir başka kadınla evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen kızı da ona eşlik etti. 

Albert’in; evlilik dışı çocuğunun annesi Nicole Coste’nin yanına gitmesi sebepsiz değil aslında. Çünkü Coste ile ilişkisinden dünyaya gelen oğlu Alexandre 20 yaşına girdi.

EVLİLİK DIŞI OĞLUNU MUTLU GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMADI
Durum böyle olunca da taht üzerinde hak iddia etmek dışında her tür imkanı sağladığı oğlunu mutlu gününde yalnız bırakmadı Albert. Elbette çocuğunun annesi Nicole Coste de yanındaydı.

Yıllar önce Albert ile bir ilişki yaşayan Coste, Instagram sayfasından da o mutlu günde çekilen fotoğrafları paylaştı.

Alexandre’nin doğum gününü kutlayanlar arasında Albert’in başka bir kadınla ilişkisinden dünyaya gelen ilk çocuğu Jazmin Grace Gramilde de vardı.

İKİSİNE DE SOYADINI VERDİ
Genç kadın da kendi Instagram sayfasında babaları bir anneleri farklı üvey kardeşinin yeni yaşını yıllar önce çekilmiş eski bir fotoğraf eşliğinde kutladı.

Aslına bakılırsa Albert tahtın varisi olduğu halde gençlik yıllarını kelimenin tam anlamıyla daldan dala konarak geçirdi.

Bu arada da yapılan DNA testlerinden sonra kendisinden olduğu kesinleşen iki çocuğu olduğu ortaya çıktı. Albert onlara soyadını verdi.

Charlene ile evlendikten sonra benzer iddialarda bulunan başka kadınlar da çıktı. Fakat bu çocukların Albert’den olduğu kanıtlanamadı.Zaten Monako Sarayı da konuyu hızlıca kapattı.

KAÇAMAKLARINDAN DOĞAN ÇOCUKLARI BİR ARADA
Ama Albert’in iki farklı kadınla ilişkisinden dünyaya gelen çocukları Jazmin Grace ve Alexandre aile tarafından kabul edildi. Elbette Monako tahtı üzerinde herhangi bir hak iddia etmemeleri koşuluyla.

Monako tahtının varisleri ise Albert’in Charlene ile evliliğinden dünyaya gelen ikizleri. İlk sırada ikizlerin erkek olanı Jacques var ardından da kız olan Gabriella.

Albert’in gayri meşru çocuklarının büyüğü Jazmin Grace Grimaldı. 30 yaşındaki genç kadın kimi zaman babasıyla birlikte Monako’da bazı özel etkinliklerde yer alıyor.

Albert’in, biri eşi Charlene olmak üzere üç farklı kadından dünyaya gelen çocuklarının bu pozu çok konuşulmuştu. 

OYUNCULUK BABAANNESİNDEN GELDİ
Jazmin Grace, tıpkı bir zamanlar Hollywood’da fırtınalar estiren ve adını da taşıdığı babaannesi Grace Kelly gibi oyunculuk alanında karar kıldı. Aynı zamanda opera şarkıcılığı konusunda eğitim gördü. Henüz onun kadar ünlü olmasa da yıllar içinde birçok TV dizisinde kamera karşısına geçti. Her ne kadar babasının kimliği etkili olsa da yeteneğini kabul ettirmiş ki şimdiden portföyünde birçok yapım var.

Jazmin Grace Grimaldi, gençliğinden bu yana olaylı aşk hayatıyla şimdi de sorunlu evliliğiyle manşetleri süsleyen Monako Prensi 2. Albert ile Tamara Rotolo’nun kızı. Şu anda emlakçılık yapan Rotolo, Prens Albert ile 1991 yılında tatile gittiği Fransa’da tanıştı. Tamara Rotolo, o sırada genç bir kadındı ve garsonluk yapıyordu.

Albert ile Tamara kısa bir ilişki yaşadılar. 1992 yılında ise Jazmin Grace dünyaya gözlerini açtı. Tamara Rotolo, Albert ile ilişkisinden dünyaya gelen kızı Jazmin’i, yaşadığı olan California’ya götürdü ve orada büyüttü. Annesinin iddialarının üzerine bir DNA testi yapıldı ve Jazmin’in babasının Albert olduğu doğrulandı.

BABASINI 11 YAŞINDA TANIDI
Jazmin Grace, biyolojik babası Albert ile tanıştığında 11 yaşındaydı. Yani o zamana kadar onu hiç görmemişti. Genç kadın, 2015 yılında babasıyla tanışma konusunda şunları söylemişti: ” O anda babamla iletişim kurmak istedim. Onu tanımak istedim ve onun da beni tanımasını.”

Büyürken hayatında bir baba figürü olmadığını ve bunun özlemini çektiğini söyleyen Jazmin Grace, Albert ile tanışmaktan ve birbirlerinin hayatının bir parçası olmaktan son derece mutlu olduğunu gizlemedi. Hayatın uygun gördüğü zamanda babasıyla tanıştıklarını ve o andan itibaren de harika bir ilişkinin keyfini çıkardıklarını sözlerine ekledi.

TAHTTA HAK İDDİA ETMEMESİ KARŞILIĞINDA PARA ÖDEDİ
Bu arada Prens Albert, Jazmin Grace’in kendi kızı olduğu kesinleştikten sonra onu hayatına kabul etti. Öncelikle maddi destek sağladı. Buna ek olarak eğer isterse Monako’da yaşama ve öğrenim görme imkanı sundu.

Ama kendisi için önemli olan bir ayrıntıyı atlamadı: Jazmin Grace’in, Monako tahtında hak iddia etmesini istemedi. Bunun karşılığında da kızına hatırı sayılır miktarda bir ödeme yaptı.

Görünüşe göre Jazmin Grace, bu durumdan çok da rahatsız değil. Her ne kadar “prenses” unvanı taşımasa, babasının tahtında hiçbir hakkı olmasa da bu ailenin bir parçası olmaktan son derece memnun. Öyle ki babasının başka bir evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen 19 yaşındaki erkek kardeşi Alexandre Grimaldi-Coste daha da ötesinde Albert’in Prenses Charlene ile evliliğinden doğan ikizleri Jacques ve Gabriella ile gayet iyi bir ilişkisi var.

HOLLYWOOD’DA GÖSTERİŞLİ BİR MALİKANEDE YAŞIYOR
Albert’in evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen kızı Jazmin Grace, babasının ünlü soyadını taşımasının yanı sıra bu durumun bazı nimetlerinden de faydalanıyor. Albert’in de desteğiyle, California’da Hollywood Hills’te gösterişli bir malikanede yaşıyor.

Genç kadının ünlü komşuları arasında Winona Ryder, Felicity Huffman, Russell Brand var. Jazmin Grace zaman zaman babasının yönetimindeki Monako’ya gidip orada bazı etkinliklere katılıyor. Hatta Albert ile yan yana objektiflere poz veriyor.

BAŞKA BİR İLİŞKİDEN BAŞKA BİR EVLİLİK DIŞI ÇOCUK
Bu arada sözün sırası gelmişken Albert’in diğer evlilik dışı çocuğuna yani geçen hafta 20 yaşına giren oğluna da kısaca bir bakalım.

Albert’in saklamadığı hatta soyadını da verdiği ikinci gayrimeşru çocuğu ise Alexandre Grimaldi Coste.

Bir dönem Monaco tahtının varisi olması bile gündeme gelen bu erkek çocuk, Albert ile hostes Nicole Coste’nin altı yıllık ilişkisinden dünyaya geldi. Ama evlilik dışı dünyaya geldiği için Alexandre’nin Monako tahtında hiçbir hakkı bulunmuyor.

Öte yandan bir dönem Albert’in büyük oğlu Alexandre’in tahtın varisi ilan edilmesi konusu gündeme gelmişti. Çünkü Albert, Prenses Charlene ile evli olmasına rağmen henüz çocukları yoktu. Evlilik dışı çocuğun varis ilan edilmesi fikrine ilk karşı çıkan kişi Albert’in kız kardeşi Caroline oldu. O bu çocuk yerine kendi iki oğlunu önerdi.
?

DÜĞÜN ÖNCESİ ÜLKEDEN KAÇMAYA ÇALIŞMIŞTI
Jazmin Grace ve Alexandre dışında Albert’in başka evlilik dışı çocukları olduğu da ileri sürülmüştü. Fakat bazı söylentilere göre bunlardan bazıları doğru olsa da Albert hepsinin üzerine kapattı.

Yine de tüm bunlar Charlene’in, düğünden önce saraydan kaçmasına neden olmuştu ileri sürülenlere göre. Basına yansıyan haberlere göre Charlene üç kez Monako’dan kaçmaya çalışmış, her seferinde de geri getirilmişti. Sonunda çift, 2011 yılında evlendi.

Gelinliği içindeki Charlene’in bir ülkenin hükümdarıyla evlenmesine rağmen tören boyunca gözyaşı dökmesi onun mutsuzluğuna ve istemeden evlenmesine bağlandı. Düğünün ardından da yüzü bir türlü gülmeyen Charlene, tüm dünya tarafından “hüzünlü prenses” olarak nitelendiriliyor.

Albert’in evlilik dışı çocuklarının taht üzerinde hiçbir hakkı yok. Her ne kadar Jazmin Grace ve Alexandre’a soyadını vermiş olsa da tahtın gelecekteki varisleri, Charlene ile evliliğinden dünyaya gelen Jacques ve Gabriella. 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

deneme
dedektif | özel dedektif | fixbet giriş